4K Tanıtım Filmi Kampanyası - Dirtyshoot - ENDÜSTRİYEL GÖRSEL İLETİŞİM
4K Tanıtım Filmi Kampanyası

4K Tanıtım Filmi Kampanyası

4 dakikalık ve 4K ultra çözünürlükte tanıtım filmi ile firmanızın kaliteli bir biçimde anlatacağımız bir kampanya hazırladık. Tanıtım filmi ihtiyacınızı karşılıyor, kaliteli ve yenilikçi hizmetlerimizle tanışmanızı sağlıyoruz.

Vizyonunuzu geniş tutarak sizleri yeni tanıyacak müşterilerinize neler yaptığınızı görsel çözümlerle anlatmanızı sağlıyoruz. Firmanızın yaptığı güzel ve başarılı işleri, nasıl çalıştığınızı, hizmet alanlarınızı ve yaratıcı çözümlerinizi müşterilerinize 4K bir tanıtım filmi ile gösterebilirsiniz.

Fabrika, atölye veya iş yeriniz sizin olduğu kadar bizim için de önemli. Firmanızın görsel kalitesini bir üst seviyeye çıkarıyor ve memnuniyet içinde kullanacağınız görseller paylaşmanızı sağlamayı planlıyoruz.

 

 

Kampanya İçeriği

Firmanın kurumsal imajını pekiştirecek; pazarlama stratejisi ve hedef kitlesi ve ilgili kriterlere uygun olarak planlanmış tanıtım filmi çekim ve kurgu hizmeti sunuyoruz.

Hazırlanacak tanıtım filmi projesi, EBU (Avrupa Yayın Birliği) Standartlarına uygun, broadcast kalitesinde 4K UHD formatında digital ortamda teslim ediyoruz.

Giriş ve çıkış logo animasyonu, telifi alınmış size özel müzik, son teknoloji ürünü ekipmanlarla çekilen görüntülerden oluşturulan tanıtım filmiyle markanızı ve isminizi ön plana çıkarıyoruz.

Post Prodüksiyon kısmında ise kurgu yönetmenimizle 3-4 dakikalık bir tanıtım filmi sunarak sizlerin memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.

 

Örnek Filmler

Fabal Alüminyum A.Ş.

 

Cansan Alüminyum (Yeşilova Holding)

 

Kullanılan Ekipmanlar

Son teknoloji Kamera ve Fotoğraf Makinelerinin yanı sıra Slider, Mini Jib, Işık Seti, Drone gibi yenilikçi ekipmanlarla çekim kalitesini üst seviyeye taşıyoruz.

 

Çekim Ekibi

Çekimlere bir kameraman ve bir asistan ile geliyoruz. Post prodüksiyon kısmında ise kurgu yönetmeni ve kurgu editörlerlerimizle sizlere hizmet ediyoruz.

 

Dirtyshoot Showreel 2015

 

 

 

 

Bu kampanya sınırlı süre için ve Dirtyshoot'ûn belirlediği şartlar içinde geçerlidir. Kampanyayı dilediği zaman bitirme hakkı Dirtyshoot'ta saklıdır.

 

 


İlgili İçerikler

YENİ MİMARİ İÇİN KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI YAPTIK

YENİ MİMARİ İÇİN KURUMSAL KİMLİK ÇALIŞMASI YAPTIK

İçmimarlık ofisi Yeni Mimari için kurumsal kimlik çalışması yaptık.

DEVAMINI OKU

  • # tasarım
STATU SHIPPING YILBAŞI KONSEPTİ

STATU SHIPPING YILBAŞI KONSEPTİ

Müşterilerinin kendilerini özel hissedeceği bir takvim ve defter konsepti hazırladık.

DEVAMINI OKU

  • # tasarım
PDS MAKİNA'YA GÖRSEL İLETİŞİM HİZMETİ

PDS MAKİNA'YA GÖRSEL İLETİŞİM HİZMETİ

PDS Makina görsel iletişim konusundaki tüm ihtiyaçlarına tek bir çatı altında çözüm ürettik.

DEVAMINI OKU

  • #fotoğraf
  • # tasarım
BİZDE SELFIE BİRAZ FARKLI

BİZDE SELFIE BİRAZ FARKLI

Kartal-Kaynarca metrosuna iniş için kullanılan dev şaftlardan birindeki personel asansöründeyiz.

DEVAMINI OKU

  • # ekip